Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Alış Satış

Euro 20,5055 20,5424
Dolar19,0371 19,0714
Riyal 5,0677 5,0768
24 Mart 2023, Cuma
 
Proyem
 
  Ana Sayfa        Haberler
Aile hekimi özele gönderiyor!
Aile hekimi rapor vermiyor, verene de alana da kızıyor.
21 Temmuz 2016, Perşembe  22:59 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

BİR DOKTOR VERMİYOR!

DİĞER DOKTOR GEL VEREYİM DİYOR!

İlginç olay Alaplı İlçesi Mollabey aile hekimliğinde yaşanıyor!

 

Alaplı ilçesi Camcılar köyünde ikamet eden Osman Tekin konu ile ilgili olarak gazetemize şu açıklamayı yaptı.

Tekin ” Ehliyetimi değiştirmek için mollabey’deki aile hekimimiz DR. M.Cesur Sarıgöl’e  sağlık raporu almak için gittim.

Hekime, ehliyetimi değiştireceğimi bunun için sağlık raporuna ihtiyacım olduğunu ifade ettim. Bana, kendisinin sağlık raporu veremeyeceğini, Ereğli Duygu Plokiliğinden sağlık raporu alabileceğimi ifade etti. Bende kendisinin bizim aile hekimimiz olduğunu kendisini neden Ereğli’ye sevk ettiğini sorduğumda ise, bana ehliyet için rapor veremeyeceğini söyledi.

Ben aile hekimimiz DR.M. Cesur Sarıgöl ile konuşurken konuşmamızı dinleyen diğer Aile hekimi Yusuf Avcı bana gel sana sağlık raporunu ben vereyim diyerek odasına aldı ve sağlık raporumu bana verdi.

Aradan bir süre geçtikten sonra hasta babamın raporlu ilaçlarını yazdırmak için aile hekimimiz DR. M Cesur Sarıgöl’e gittim, aile hekimimiz Dr. M. Cesur Sarıgöl bana, ben yazmıyorum, git DR. Yusuf Avcı sana babanın raporlu ilaçlarını yazsın dedi. Bende doktora hocam siz bana rapor vermediniz, Yusuf bey gel ben vereyim dedi, ben işimin görüldüğüne bakarım dedim, o zamanda Aile hekimimiz Dr. M.Cesur Sarıgöl bana, git ilaç yazma işinizi de DR. Yusuf Avcı görsün dedi. Hayretler içinde kaldım. Bu nasıl zihniyet” Dedi.

FOTO –HABER-Anıl ÖztürkBu haber 2699 kez okunmuştur.
YORUMLAR
Bu Habere Toplam 1 Yorum Gelmiştir
Mollabey
Gönderen: berat demir
KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA DOKTor BEY İLK DURUMDA HAKLI SAĞLIK OCAĞININ EHLİYET RAPorU VERME YETKİSİ VARDIR. YALNIZCA orADA İMKANLAR KISITLI OLDUĞU İÇİN GÖRME VE İŞİTME TESTİ YAPAMAZLAR.EĞER BİR DEVLET HASTANESİNE GİDECEK OLURSA BU İŞLEMLER ÖZEL İŞLEMLERE GİRDİĞİ İÇİN YİNE ÜCRETLİDİR.SAYGILAR.
22 Temmuz 2016, Cuma 15:15 - İp Adresi Kayıtlı
Haberler
SYDF VAKFINDA İDDİALAR KÖTÜ
BOŞ VAATLER, BOŞ İŞLER BAŞLAR YAKINDA
 
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS