Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Alış Satış

Euro 34,8089 34,8717
Dolar32,1452 32,2031
Riyal 8,5707 8,5862
26 Mayıs 2024, Pazar
 Kayıtlı Reklam Bulunamadı
 
  Ana Sayfa        Haberler
Jandarmamıza ne yapsak azdır
Çalışma varsa övgüde var.
24 Eylul 2022, Cumartesi  12:26 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

ALAPLI İLÇE JANDARMA EKİPLERİNE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLER.

İlçemizin köylerinde huzur ve aşayişin teminatı olan Jandarma bir kez daha halkımızın gözünde takdiri hak eden çalışmaları ile övgüyü hak ediyor.

Alaplı ilçemizin köylerinde huzur ve aşayiş uygulamaları ile kötü niyetli kişilere göz açtırmayan Jandarma ekipleri, ayrıca geçtiğimiz yıllarda çok sık rastladığımız fındık hırsızlarına da göz açtırmıyor.

Gazetemize bu konuda kısa bir açıklama yapan Alioğlu Köyü Ahiler Mahallesi sakini Murat Yaman bakınız neler söyledi. Geçtiğimiz yıllarda köylerimizde çok sık rastladığımız fındık hırsızlığı geçen yıl ve bu yıl nerede ise sıfır noktasında. Üretici fındığını toplarken evinin önüne kurutmaya bıraktığı fındığını bile harmandan çalma olaylarına sık sık rastlıyor ve duyuyorduk. Son iki yıldır Jandarma ekiplerimizin köylerde gün aşırı devriye atması ile birlikte, bu durum ortadan kalktı. Evimizin önüne kurutmaya bıraktığımız fındığımız acaba çalınacak mı bile düşünmüyoruz. Çünkü Jandarmamız bize bu güveni verdi. Ayrıca üreticinin fındığını kantar oyunları ile çalan kişilerde yok denecek kadar azaldı. Bunda Jandarma ekiplerimizin 7/24 özverili çalışmasının katkısı var.

Bütün üreticiler olarak, Başta Jandarma Bölük komutanımız Kıdemli Baş Çavuş Ergün Gündoğar olmak üzere, Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Önder Yılmaz’a ve tüm Alaplı ilçe Jandarma personeline şükranlarımı sunmak istiyorum” Dedi.

HABER-Gürol ÖztürkBu haber 487 kez okunmuştur.
Haberler
YASA DIŞI BAHİS OYNAYANADA PARA CEZASI VAR.
ÇEVRECİLER NEREDE?
 
Haber  Blog Video Foto İlanlar
Üye Girişi


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
O BİR ROBİN HOOD OLMAK İSTİYOR
Yazarlar


ALAPLI İLÇEYE ALTAN'LAR LAZIM.

8 Mayıs 2024
Video


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Sisteme Kayıtlı Günün Ayeti Bulunmamaktadır.

Kaynak Yok
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS