Dörtler Ticaret
Alış Satış

Euro 10,1467 10,1650
Dolar8,6648 8,6804
Riyal 2,3105 2,3147
20 Eylul 2021, Pazartesi
 
Proyem
 
  Ana Sayfa        Haberler
Valimiz gönül insanı olduğunu gösterdi
o tam bir gönül adamı
10 Eylul 2020, Perşembe  15:54 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

HALK ADAMI VALİ  TUTULMAZ,MOLLABEY’DE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURDU.

Bir dizi incelemeler yapmak üzere Mollabey köyünü ziyarete gelen Valimiz Tutulmaz, Mollabey’de halkın içine karıştı. Halkla bire bir sohbet etti, işyerlerini ziyaret ederek esnaflarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Vali Tutulmaz’ın ziyaretinde Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Karacan, İl genel meclisi üyeleri ve mülki idare amirleri de hazır bulundu.

Mollabey Muhtarı Savaş  Karaca Mollabey’in sorunları ile ilgili Vali Tutulmaz’a bilgi verdi. Ziyarette sorunlarla ilgili olarak yapılması gerekenlerin öncelik sırası ile ele alınacağı müjdesini veren Vali Tutulmaz, ayrıca Mollabey halkına da bir müjde verdi, fındık toplamaya gelen mevsimlik işçilerle ilgili olarak, Pazar yeri alanına konaklama alanları yapılacağı müjdesi veren Vali Tutulmaz, daha sonra bir kıraathanede vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.

Burada Çevre Koruma Derneği Başkanı Oktay Türkyılmaz, Vali Tutulmaz’a, Mollabey deresinin ıslahı ve başıboş köpeklerin çevre için tehdit oluşturduğunu ifade ederek çözüm için yardım istedi.

Vali Tutulmaz daha sonra Gümeli beldesine de incelemeler yapmak üzere hareket etti.

FOTO-HABER-Gürol ÖztürkBu haber 633 kez okunmuştur.
Haberler
Öztürk"ten şiir
Ne olacak halimiz
 
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS