Dörtler Ticaret
Alış Satış

Euro 6,5255 6,5373
Dolar5,8806 5,8912
Riyal 1,5678 1,5706
18 Ekim 2019, Cuma
 
Proyem
 
  Ana Sayfa        Haberler
20 METRE PİDE YAPARIM
USTALIK İŞTE BU!
13 Mayıs 2019, Pazartesi  13:52 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

BİZ BU İŞİN USTASIYIZ!

Alaplı İlçesi Mollabey Köyünde ilginç Ramazan pidesi!

Mollabey köyünde unlu mamüller ve ekmek pide fırını işleten Yorulmaz Kardeşler fırınında yaptığı pide ile müşterilerinin ilgi odağı olmayı başardı!

1.Sınıf kaliteli unlarla ekmek ve unlu mamüller üreten Yorulmaz Kardeşler Fırını, kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile, bölgede yaklaşık 15 yıldır vazgeçilmez ağız tadını müşterileri ile buluşturuyor. Ekmek ve pide’de kailtede taviz vermeyen kardeşler bölgede haklı bir üne kavuşurken zaman zaman müşterileri kuyruğa girerek alış veriş yapıyor!

Konu ile ilgili gazetemize kısa bir açıklama yapan İşletme Ortaklarından Cüneyt Yorulmaz gazetemize şunları ifade etti.

Cüneyt Yorulmaz “ Biz 15 yıldır bölgemizde unlu mamüller ticareti ile geçimimi sağlıyoruz. Kaliteden asla taviz vermiyoruz. 1. Sınıf un kullanarak ekmek-pide ve unlu mamüllerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Çok şükür işlerimiz iyidir. Bizler tek şube olarak hizmet veriyoruz. Ereğli ilçeden bile gelen müşterilerimiz var. Kalite her yerde aranıyor. İşimizin en önemli noktası kaliteli üretimdir. Bir müşterimiz geldi bize fırınımızın aldığı boyda ramazan pidesi yapabilir misin dedi, bizde isterse 20 metre boyunda bile pide yapabileceğimizi söyledik. O zaman müşterimiz bana fırının boyu 20 metre değil ki deyince, bizde, o ustalıkta bizde kalsın siz yeter ki isteyin dedik, biz işimizin ustası ve hamalıyız “ Dedi.

GÜRSES HABERBu haber 315 kez okunmuştur.
Haberler
TMO'DAN ŞİKAYETLER ARTMAYA BAŞLADI!
Fındık üreticilerimize müjde!
 
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS