Dörtler Ticaret
Alış Satış

Euro 6,3723 6,3838
Dolar5,7478 5,7581
Riyal 1,5326 1,5353
23 Agustos 2019, Cuma
 
Proyem
 
  Ana Sayfa        Haberler
BU ÜLKENİN BÖYLE EVLATLARI VAR!
Afrinde savaşmak isterim ama sağlığım elvermez dedi. Bakın ne yaptı!
24 Ocak 2018, Çarşamba  16:07 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM!

Türk ordusunun Afrin harekâtını başlatması ile birlikte coşan Türk milleti bugünlerde en yüksek MİLLİ duyguları yaşıyor.

 

Kahraman ordumuzun yazdığı destan göğsümü kabartıyor.

Askerlerimizin TV’lerdeki Afrin hareketine gidişlerindeki konuşmaları ile beni duygulandırıyor.

Ve gözyaşlarımı tutamıyorum.

Bu sözler Mollabey Muhtarı Erol Öztürk’e ait.

Muhtar Öztürk konu ile ilgili gazetemize şu açıklamayı yaptı.

Öztürk; Başkomutanımız, Cumhur reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın aylardır bu terör koridoru ile ilgili açıklamaları vardı. Bunun önlenmesi adına uluslararası çalışma yapılmasını defalarca kez anlattı. Bu feryadı hiç dikkate alınmadığı gibi malum devletler bu terör örgütünü binlerce tır dolusu silah yardımı yaparak ülkemizin güney sınırlarında İsrail tipi devlet yaratmak istediler.

Başkomutanımız Cumhur reisimizin, ülkemizin selameti ve bekası için bu terör yuvalarını yok edin talimatı ile birlikte, kutsal ordumuz operasyonu 20 ocakta başlattı. Ve bu terör şebekelerinin başına kutsal ordumuz bir kabus gibi çöktü, inşallah bunları kısa zamanda yok edecektir.

Bende bu konuda elimden ne gelir neler yapabilirim diye düşündüm.

Yaşım ve sağlığım gereği orada savaşamayacağıma göre yapabileceğim bir iş mutlaka vardır diyerek Muhtarlık maaşımın 3 aylığını devletime bağışlama kararı aldım. Gönül ister ki daha çok yardım edebilmek ama imkanlarım dahilinde bu kadarını verdim.

Ben şuna eminim ki ve biliyorum ki, Devletimin benim bu bağışıma ihtiyacı yoktur. Fakat ben şahıs olarak devletimin yanında olduğumun mesajını vermek istiyorum. Bu nedenle 3 aylık muhtarlık maaşımı Alaplı Kaymakamlığına dilekçe ile başvurarak bağışladım.

 

Muhtar Erol Öztürk gazetemize yaptığı açıklama sonrası Alaplı Kaymakam’I Saim Eskioğlu’nu makamında ziyaret ederek 3 aylık muhtarlık maaşı bağış dilekçesini Kaymakam Saim Eskioğlu’na teslim etti.

Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu Muhtar Erol Öztürk’ün yapmış olduğu bağışla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Muhtarımız Erol Öztürk’ün yapmış olduğu bağış örnek bir davranış olarak çok anlamlıdır. Cephede terör koridorunu yok etmeye çalışan kutsal ordumuz inşallah en kısa sürede bu işi bitirecektir. Muhtarımızın bu bağışı ile MİLLİ bir duruş göstergesi olarakta çok anlamlıdır. Bende Alaplı Kaymakamı olarak kendisine göstermiş olduğu hassasiyet dolayı teşekkür ediyorum” Dedi.

HABER- Anıl ÖZTÜRK

Foto- Muhittin ÖZTÜRK

 Bu haber 421 kez okunmuştur.
Haberler
YANLIŞ HESAP İDARE MAHKESİNDEN DÖNDÜ!
JANDARMADAN KAÇAK İÇKİ KONTROLÜ!
 
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS