Dörtler Ticaret
Alış Satış

Euro 6,3723 6,3838
Dolar5,7478 5,7581
Riyal 1,5326 1,5353
23 Agustos 2019, Cuma
 
Otel
 
  Ana Sayfa        Haberler
İyi ki varsınız
Çocuklarımız için gözümüz arkada değil
03 Ocak 2018, Salı  13:04 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haber Paylaşımı

JANDARMA’DAN KÜÇÜKLERE TRAFİK EĞİTİMİ…

Ereğli ilçesinde jandarma ekipleri, Terzi köyü ortaokulundaki öğrencilere trafik eğitimi ve sürücülere yönelik kış lastiği uygulaması yaptı.

Ereğli İlçesinde Jandarma Trafik Timleri Terzi Köyü Ortaokulu´nda öğrenim gören öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Eğitici videolar eşliğinde temel trafik kurallarının anlatıldığı seminerde, trafik işaret ve levhaları, kazalarda emniyet kemerinin önemi gibi konular ele alındı.

Ereğli İlçe Jandarma Trafik timi Komutanı J.Ast. Kd. Başçavuş Serkan Seyhan, Uzm. Jandarma Kd. Çavuş Mustafa Çelik, Jandarma Asb. Çavuş Hilal Gebel ve Kandilli Karakol Komutanı Jandarma Ast. Üst Çavuş Ender Kara eğitimde bulundu.

Ereğli İlçe Jandarma Trafik timi Komutanı J.Ast. Kd. Başçavuş Serkan Seyhan ve trafik timleri, Ereğli ve Alaplı’da köylerdeki okullarda öğrencilere trafik eğitimi verdiler. “Öğrencilere yönelik trafik eğitimleri köylerde devam edecek.

Ayrıca Ereğli ve Alaplı ilçelerimizde kış lastiği uygulamalarıda Trafik timlerince devam ediyor. Sürücü ve şoförlere tedbirsiz ve hazırlıksız yola çıkmamaları, araçlarında mutlaka zincir, çekme halatı ve takoz bulundurmaları, ani durup kalkma yapmamaları ve takip mesafesini korumaları noktasında da uyarılarda bulunuluyor. Yapılan uygulamalarda ayrıca trafik timleri tarafından kış şartlarında araç kullanma ile ilgili bilgilendirmeler yapıyor.

FOTO-Muhittin ÖZTÜRK

HABER-Anıl ÖZTÜRK

 

 

 Bu haber 611 kez okunmuştur.
Haberler
YANLIŞ HESAP İDARE MAHKESİNDEN DÖNDÜ!
JANDARMADAN KAÇAK İÇKİ KONTROLÜ!
 
REKLAM   l  İLETİŞİM   l   KÜNYE   l   GİZLİLİK İLKELERİ   l   YAYIN İLKELERİ    l   RSS